Sukcesy i osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 w konkursach międzyszkolnych

 II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Władysław Jagiełło – portret władcy”  -  Magdalena Ciba kl. 4a-  opiekun K. Lazar – Kopeć

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Władysław Jagiełło – portret władcy”  -  Natalia Bożek kl. 5c-  opiekun K. Lazar – Kopeć

II miejsce w Międzyszkolnym  Konkursie Czytelniczym „Czytamy lektury”- Aleksandra Haberny kl. 2a- opiekunowie M. Stachura, B. Duczymińska

I miejsce Ogólnoszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną „J. Tuwim i jego wiersze”- Magdalena Ciba kl. 4a- opiekunowie: M. Stachura, G. Byrdziak, A. Trochimiak- Przewoźnik, J. Romańska

II miejsce w kategorii klas IV-VI w Międzyszkolnym Konkursie Bibliotecznym „Poetycka zakładka” inspirowany poezją  J. Twardowskiego - Daniel Tomera kl. 4c-  opiekun: M. Stachura

II miejsce w kategorii klas I-III w Międzyszkolnym Konkursie Bibliotecznym „Poetycka zakładka” inspirowany poezją  J. Twardowskiego - Kaja Sapeta kl. 3b-  opiekun: M. Stachura

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Bibliotecznym „Poetycka zakładka” inspirowany poezją J. Twardowskiego- Magdalena Ciba kl. 4a-  opiekun: M. Stachura

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mały Pitagoras”- Dominik Cechmajster kl. 3b, Miłosz Wągiel kl. 3c-opiekun I. Woźniak

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” org. przez Książnicę Beskidzką- Joanna Ważny kl. 3b- opiekun I. Woźniak

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”- Joanna Ważny kl. 3b- opiekun I. Woźniak, org. SP 3;

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”- Julia Dwornik kl. 3a- opiekunowie: A. Głowacka

II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym- Justyna Chełstowska kl. 6b, Aleksander Wyczesany kl. 6c- opiekunowie: B. Jaszczurowski, E. Mosór

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Beskidach- Paweł Wichary kl. 5a- opiekun: B. Jaszczurowski

Finał w III Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym w języku angielskim- Michał Radziwonowicz kl. 6b- opiekun E. Mosór

Finał w IX Konkursie Matematycznym im. S. Banacha- Filip Haczek kl. 5c- opiekun E. Mosór

Wyróżnienie w konkursie: „Szkolne Igraszki Teatralne” organizowany przez DK w Kamienicy – opiekun  A. Jachnicka

Copyright © 2010 SP nr 3.