Sukcesy i osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 w konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich

Osiągnięcia uczniów 2012/2013

Konkursy Międzynarodowe i Ogólnopolskie

 

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – Hanna Mazurek  kl.2, – opiekun: A. Głowacka

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” (kategoria „Mama, tata i ja”) – Emilia Łopatka kl. 1a – opiekun: B. Duczymińska

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” (kategoria „Rysunek”) – Dominika Ciupka kl. 1a – opiekun: B. Duczymińska,

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” (kategoria „Rysunek”) –  Filip Tytyk, Marta Kotasińska kl. 1a – opiekun: B. Duczymińska, M. Jafernik, J. Witas

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2013”- Ryszard Klimaszewski, Aleksandra Kosowska, Rafał Jobda, Mateusz Szydełko, Mikołaj Goliasz, Tymoteusz Dybał, Jakub Cisowski, Aleksandra Kopecka, Julia Dwornik -opiekunowie: E. Ryńska- Mosór, B. Jaszczurowski

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie matematycznym „Żaczek”- Filip Tytyk kl. 1a, Ewa Gąsior kl. 2b, Tymon Boryń, Anna Janosz, Mieszko Łękawa- kl. 2a- opiekun: B. Duczymińska, I . Woźniak, A. Głowacka

Wynik bardzo dobry  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”- M. Szydełko kl. 3a – opiekun: A. Trochimiak - Przewoźnik

III miejsce w Międzynarodowym konkursie plastycznym „Biblia w oczach dzieci i młodzieży”- Iwona Jeske kl. 5b- opiekun: B. Pawlus- Dusik

Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie plastycznym „Biblia w oczach dzieci i młodzieży”- Natalia Mędrzak kl. 4b,  Anna Drewniak kl. 5b- opiekun: B. Pawlus- Dusik

Finał w Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „Jonasz”- Anna Cader kl. 4b- opiekun: A. Zoń- Maśka

Zdobycie tytułu Laureata w Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „Jonasz” –  Zuzanna Dzień kl.5a- opiekun:  B. Pawlus – Dusik

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”- Julia Pindel, Bartłomiej Hajducki kl. 2b- opiekun: I. Woźniak

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2013- Hanna Affanasowicz kl. 3a- opiekun: A. Lubos

Wynik  dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2013 Aleksandra Haberny kl. 4a, Natalia Stojecka kl. 4b-  opiekunowie: I Prus, K. Damek- Krzemieńska, A.Lubos

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko- Planeta”- Zuzanna Dzień kl. 5a, Wojciech Wichary kl. 4a- opiekunowie: J. Anczakowska, A. Dendys, wych. klas

 

 

Copyright © 2010 SP nr 3.