Sukcesy i osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 w konkursach międzyszkolnych

Osiągnięcia uczniów 2012/2013

 

Konkursy Międzyszkolne

III miejsce w X ogólnoszkolnym Konkursie „Czytamy lektury”- Aleksandra Haberny kl. 4a- opiekunowie:  M. Stachura, D. Chrobak

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Pięknego Czytania”- Julia Witas, Aleksandra Kosowska kl. 4a- opiekun: M. Stachura

III miejsce dla szkoły w IV Festiwalu Książki- opiekunowie: M. Stachura, R. Węgrzyn- Bąbol

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno- Literackim „Poetycka zakładka” – Julia Dwornik kl. 5a-  opiekun: M. Stachura

Finał w Konkursie Matematycznym im. S. Banacha- Jakub Cisowski kl. 6a- opiekun: E. Mosór

Zdobycie tytułu Laureata w Konkursie Matematycznym im. S. Banacha- Jakub Goryl kl. 6b- opiekun:  E. Mosór

I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym- Jakub Cisowski kl. 6a- opiekunowie: E. Ryńska- Mosór, B. Jaszczurowski

III miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym-  Jakub Goryl, Aleksandra Kopecka kl. 6b - opiekunowie: E. Ryńska- Mosór, B. Jaszczurowski

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Segreguję- odzyskuję”- Natalia Mędrzak kl. 4b- opiekunowie: J. Anczakowska, A. Dendys, K. Lazar- Kopeć

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Segreguję- odzyskuję”- Julia Sulimierska kl. 5a- opiekunowie: J. Anczakowska, A. Dendys, K. Lazar- Kopeć

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie recytatorskim poezji i prozy anglojęzycznej- Amelia Brzezicka  kl. 5a- opiekun: A. Lubos

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bielsku- Białej dla klas III (drużynowo)- H. Affanasowicz, Jan Świstowicz kl. 3a- opiekun: A. Trochimiak- Przewoźnik

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”- H. Affanasowicz kl. 3a- opiekun: A. Trochimiak- Przewoźnik

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mały Pitagoras” (drużynowo)- Michał Filip, Mateusz Szydełko kl. 3a –opiekunowie: A. Trochimiak- Przewoźnik, G. Byrdziak

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego- Anna Drewniak kl. 5b- opiekun: K. Damek- Krzemieńska

I miejsce  w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Co słońce widziało” – Michał Jafernik kl. 2b – opiekun: I. Woźniak

Wyróżnienie w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Co słońce widziało” – Filip Szczepocki, Jakub Wala, Maja Stankiewicz kl. 1a – opiekun: B. Duczymińska

II miejsce w Międzyszkolnym  Konkursie Czytelniczym „Czytamy lektury klasy II”- Sara Leś kl.2b- opiekun:     I. Woźniak

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja wakacyjna przygoda”- Zuzanna Wawrzeńczyk kl. 2b- opiekun: I. Woźniak

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Radość i twórczość ks. Twardowskiego”- Sara Leś  kl. 2b- opiekun: I. Woźniak

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „O Złotą Nutkę”- Aneta Pindel kl. 2b- opiekunowie:  M. Jafernik, J. Witas, B. Guściora

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „O Złotą Nutkę”- zespół świetlicowy „Żywioły”- opiekunowie: M. Jafernik, J. Witas, B. Guściora

I miejsce dla grupy teatralnej „Wyjście Awaryjne” w X Szkolnych Igraszkach Teatralnych w Bielsku-Białej- opiekun: M. Bieniek

Zdobycie tytułu laureata w  II Przeglądu Twórczości Młodzieżowych Grup Teatralnych WENA- grupa teatralna „Wyjście Awaryjne”- opiekun: M. Bieniek

Copyright © 2010 SP nr 3.