Sukcesy i osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 w konkursach międzyszkolnych

Konkursy Międzyszkolne

I miejsce  VIII Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny „Bajarz Roku” – A. Haberny kl.5a 

 opiekun M. Stachura

III miejsce  Konkurs plastyczno – literacki „ Mój ulubiony bohater literacki” – J. Sulimierska, opiekun.  M. Stachura     

I miejsce Międzyszkolny Konkurs o Wielkiej Brytanii -.  J.  Dwornik

II miejsce Międzyszkolny Konkurs o Wielkiej Brytanii – M. Popow

III miejsce Międzyszkolny Konkurs o Wielkiej Brytanii – H. Affanasowicz, N. Lewicka- opiekunowie- K. Damek- Krzemieńska, A. Lubos, I Prus.

Laureat Konkurs Plastyczny „Bolek i Lolek –wczoraj i dziś”- J. Witas – opiekun: J. Witas, M. Jafernik

III miejsce  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski – Poezja Juliana Tuwima – S. Leś, opiekun J. Witas

wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs na tekst piosenki o Lolku i Bolku

I miejsce Papierosy szkodzą zdrowiu – J.Witas , opiekun: M .Jafernik, A .Jachnicka

III miejsce Papierosy szkodzą zdrowiu – M. Sojka, opiekun: M .Jafernik, A.Jachnicka

III miejsce Międzyszkolny Konkurs Piosenki „O złotą nutkę” – zespół wokalny „Alt”- opiekun K. Lazar –Kopeć

Wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Piosenki „O złotą nutkę”- J. Dwornik - opiekun K. Lazar – Kopeć

II miejsce Międzyszkolny Konkurs Piosenki „O złotą nutkę”- grupa wokalna kl I-III – opiekun: A. Jachnicka, M. Jafernik, J. Witas, B. Guściora

II miejsce Międzyszkolny Konkurs Piosenki „O złotą nutkę”- J. Witas –  opiekun: A. Jachnicka, M. Jafernik, J. Witas, B. Guściora

Kwalifikacja do II etapu Międzyszkolny Konkurs „ Matematyczne Preteksty” – Mateusz Szydełko, Sławomir Śpiewak – opiekun E. R.-Mosór

Laureat Olimpiada z przyrody OLIPUS H. Affanasowicz- opiekun A.Dendys

Laureat Międzyszkolny Konkurs Matematyczny – H. Affanasowicz, Michał Filip, Mateusz Szydełko, Małgorzata Popow, Tymoteusz Dybał Rafał Jobda, Dominik Cechmajster Wojciech Tworek – opiekun: E.R-Mosór, B. Jaszczurowski

I miejsce Międzyszkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną „Co zmieniłbym w swoim mieście?”- J. Dwornik – opiekun: M. Stachura, G. Byrdziak

I miejsce IV Międzyszkolny Konkurs „Szanuj energię, chroń klimat” - „Coś z niczego” – Iwo Wilczek- opiekun A. Dendys

I miejsce  Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „Poetycka zakładka” F. Szczepocki- opiekun: B. Duczymińska , M. Stachura

II miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „Poetycka zakładka” –M. Kotasińska- opiekun: B. Duczymińska , M. Stachura

III miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „Poetycka zakładka” A. Usarek- op. B. Duczymińska , M. Stachura

I miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „Poetycka zakładka” A. Haberny- opiekun M. Stachura

I miejsce  Międzyszkolny Konkurs Spelling Bee – Jakub Kaczmarczyk – opiekun A. Lubos

Wyróżnienie  Międzyszkolny Konkurs „Mistrz pięknego czytania” – A. Haberny – opiekun M. Stachura

I miejsce Międzyszkolny Konkurs „Czytamy lektury” – M. Kotasińska- opiekun B. Duczymińska

III miejsce Międzyszkolny Konkurs „Czytamy lektury”- N. Kluba – opiekun D. Beczała

III miejsce Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” – S. Leś – opiekun I. Woźniak

Wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”-  J. Pindel – opiekun I. Woźniak

II miejsce Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” – J. Pindel i S. Leś – opiekun. I. Woźniak

I miejsce Festiwal Słowa – J. Witas – opiekun M. Stachura

Wyróżnienie Festiwal Słowa – J. Dwornik – opiekun M . Stachura

I miejsce Międzyszkolny Konkurs na eco zakładkę „Dajmy o las i jego mieszkańców” – M. Jasny B. Kluka, M. Jafernik, A. Jachnicka

Wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs na eco zakładkę „Dbajmy o las i jego mieszkańców” – Ł. Pyka, opiekun: B. Kluka, M. Jafernik, A. Jachnicka

Copyright © 2010 SP nr 3.